- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- Wooden Pallet Collar
Wooden Pallet Collar
Offering you a complete choice of products which include wooden pallet collar.
Wooden Pallet Collar
Product Price: Rs 1,450 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Size | 400 mm |
| Shape | Rectangular |
| Foldable | Yes |
| Load Capacity | 20 kg |
| Wood Type | Pine |
| Thickness | 15 mm |
| Brand | Local Manufacturer |
| Lid Included | Yes |
| Color | Natural |
| Material | Wood |
Yes! I am InterestedRequest A Callback