- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- Wood Pallet
Wood Pallet
Prominent & Leading Manufacturer from Panvel, we offer neem wood pallets.
Neem Wood Pallets
Product Price: Rs 3,500 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Entry Type | Two Way |
| Shape | Rectangular |
| Size | 4 x 5 ft |
| Load Capacity | 1500 kg |
| Thickness | 12 mm |
| Treatment Type | Fumigated |
| Weight | 20 kg |
| Certification Standard | ISPM-15 |
| Wood Type | Neem |
Yes! I am InterestedRequest A Callback