- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- Used HDPE Pallet
Used HDPE Pallet
Our range of products include used hdpe pallet.
Used HDPE Pallet
Product Price: Rs 980 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Details:
| Pallet size | 1200x1000 mm |
| Load cap static | 1000 kg |
| Pallet type | Non racking |
| Entry type | 4 way |
| Top deck | Perforated |
| Pallet weight | 10 kg |
| Size (LxW) | 800 mm X 1200 mm |
| Storing Material | Edible |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
Yes! I am InterestedRequest A Callback