- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- Plywood Pallet
Plywood Pallet
Leading Manufacturer of 800kg plywood pallet from Panvel.
800kg Plywood Pallet
Product Price: Rs 500 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Details:
| Pallet Type | Block |
| Entry Type | 2 way |
| Shape | Rectangular |
| Capacity | 800 kg |
| Wood Type | Plywood |
| Thickness | 12 mm |
| Brand | Local Manufacturer |
| Weight | 10 kg |
Yes! I am InterestedRequest A Callback