- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- Euro Pallet
Euro Pallet
Prominent & Leading Manufacturer from Panvel, we offer 800x1200mm euro pallets.
800x1200mm Euro Pallets
Product Price: Rs 1,250 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Details:
| Standard Size | 800x1200mm |
| Size | 800 mm X 1200 mm |
| Pallet Material | Wood |
| Euro Marking | EUR |
| Color | Brown |
| Entry Type | Four Way |
| Treatment | Heat Treated |
| Load Capacity | 800 kg |
Yes! I am InterestedRequest A Callback